فرمانده انتظامی شهرستان قم با اشاره به دستگیری دو سارق محموله پسته یک دستگاه خودرو تریلی در قم ارزش ریالی آن را حدود ۸۰۰ میلیون ریال بیان کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از قم به نقل از پایگاه خبری پلیس، هادی دیده‌ور اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه دو نفر با یک دستگاه خودرو نیسان در محور قدیم "قم-تهران" در حال تعقیب یک دستگاه خودرو تریلی حامل بار پسته هستند، موضوع در دستور کار مأموران پاسگاه کوشک نصرت فرماندهی انتظامی شهرستان قم قرار گرفت.

وی افزود: با اعزام اکیپ گشت این پاسگاه به محور مواصلاتی، پس از بررسی و صحت موضوع بلافاصله نیسان متوقف و در بازرسی از آن چندین تیغ موکت بری کشف شد.

سرهنگ دیده‌ور افزود: در ادامه مشاهده شد چادر بار تریلی در فرصتی مناسب توسط سارقان پاره و گونی‌های پسته در حال انتقال به نیسان بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان قم ارزش محموله خودرو تریلی را حدود 800 میلیون ریال بیان کرد و گفت: متهمان در تحقیقات به سه فقره سرقت محموله پسته خودروهای باری در استان‌های قم و کرمان و شهرستان رفسنجان اعتراف کردند که نهایتاً به همراه پرونده متشکله برای انجام تحقیقات تکمیلی تحویل پلیس آگاهی استان قم شدند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج