شهردار اصفهان گفت: باید اکوسیستم کارآفرینی را در اصفهان بهبود دهیم لذا لازم است بستر برای حضور افراد خلاق و نوآور فراهم شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، قدرت الله نوروزی  در حاشیه سمپوزیوم « بررسی عملیاتی اکوسیستم های کارآفرینی بین المللی » افزود: این جلسه  به منظور بکارگیری از تجربیات افراد موفق در زمینه کار افرینی  در دیگر کشورها برگزارشد و در این جلسه از  5 نفر ایرانی موفق در خارج از کشور دعوت شده  تا سخنرانی  کنند .

وی با تاکید بر این که باید اکوسیستم کارآفرینی را در اصفهان بهبود دهیم اذعان داشت: با توجه این که اصفهان شهر کار آفرین و دارای فرصت های بسیاری است لذا لازم است بستر برای حضور افراد خلاق و نوآور فراهم شود.

شهردار اصفهان با بیان این که افردا خلاق و نوآور می توانند با اقدامات شجاعانه و خلاقانه در زمینه اقتصادی  و اجتماعی گام هایی بردارند و  گره های کور را بازکنند تاکید کرد: رشد وتوسعه اقتصادی از طریق کارآفرینی محقق می شود.

نوروزی با اشاره به این که برگزاری  سمپوزیوم « بررسی عملیاتی اکوسیستم های کارآفرینی بین المللی » زمینه ساز مباحث فرهنگی و اجتماعی است ادامه داد: امید است با برگزاری  این گونه جلسات فضایی برای تحقق کارآفرینی مناسب با اشتراک دیگران فراهم کند و به طور حتم  شهر را می توان با استفاده از توانمندی های دیگران به نحو شایسته بسازیم.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج