رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه بیمه سلامت براساس مقررات بخش خصوصی نمی‎تواند در این بخش هزینه‎های درمانی را تقبل کند، گفت: مردم کرمانشاه از ابتدای دی ماه از بیمه سلامت در بخش خصوصی می‎توانند استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، محمودرضا ابراز داشت: با هماهنگی‌های انجام شده کرمانشاه از این موضوع مستثنی شده و در تمامی استان از اول دی‌ماه مردم می‎توانند در بخش خصوصی از بیمه سلامت استفاده کنند.

وی از حذف سقف ویزیت پزشکان در حوزه بیمه‎ها در مناطق زلزله‎زده خبر داد و افزود:هماهنگی‎های لازم در رابطه با حذف سقف ویزیت پزشکان در حوزه بیمه‎ها در مناطق زلزله‎زده انجام شده است و پزشکان می‎توانند از فردا هر تعداد بیمار را با پوشش بیمه‌ای ویزیت کنند.

مرادی بیان کرد: پرداخت‌ها برای پزشکان نیز به‎صورت ماهیانه انجام می‌گیرد و این اقدام باعث می‌شود شهرستان‌هایی که دچار آسیب شده‎اند هرچه زودتر به حالت عادی برگردند.

وی با اشاره به اینکه پوشش بیمه‌ای هم از اول دی ماه طبق روال قبل از زلزله انجام می‌شود، عنوان کرد: بر این اساس که دارندگان دفترچه روستایی 5 درصد و افرادی که دفترچه شهری دارند 10 درصد فرانشیز را پرداخت می‌کنند و مردم  استان می توانند با دردست داشتن دفترچه بیمه به پزشکان و مراکز درمانی مراجعه نمایند که تحت پوشش این موضوع قرار بگیرند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج