معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: در هفته جاری ویژه برنامه‎های سخنرانی و فرهنگی حرم مطهر رضوی با محوریت تبیین «ریشه های فتنه و نفوذ در انقلاب» میزبان زائران و مجاوران بارگاه منور امام هشتم(ع) است.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، حجت‌الاسلام والمسلمین سید جلال حسینی با اشاره به اینکه در هفته جاری ویژه برنامه‎های سخنرانی و فرهنگی حرم مطهر رضوی با محوریت تبیین «ریشه های فتنه و نفوذ در انقلاب» میزبان زائران و مجاوران بارگاه منور امام هشتم(ع) است، بیان کرد: با توجه به اینکه هفته جاری مصادف ولادت با سر سعادت امام حسن عسکری(ع)، با ایام 9 دی و وفات حضرت معصومه(س) می‎باشد، ویژه برنامه‎های متنوع و متعددی در حرم رضوی تدارک دیده شده است.

وی برگزاری برنامه‎های متنوع و کاربردی را یکی از شاخصه‎های فعالیت معاونت تبلیغات اسلامی معرفی کرد و گفت: در این هفته حجج الاسلام والمسلمین حسین زاده، فرازی نیا، ماندگاری، حسینی قمی و دهشت در رواق امام خمینی(ره) به ایراد سخنرانی می‌پردازند.

معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی افزود: «سیره تربیتی اخلاقی اهل بیت(ع)»، «بررسی ریشه های فتنه و نفوذ در انقلاب»، «بصیرت مقدمه ظهور» و «زن در آینه قرآن و روایات» از موضوعاتی است که در محافل سخنرانی و فرهنگی مورد تبیین قرار می‎گیرد.

حسینی از قرائت زیارت جامعه کبیره، دعای توسل و دعای کمیل در حرم مطهر رضوی خبر داد و گفت: در دیگر اماکن و رواق‌های حرم مطهر رضوی نیز برنامه سخنرانی و حلقه‌های معرفت تدارک دیده شده است.

وی یادآور شد: ویژه برنامه‌های متعدد و متنوعی چون حلقه معرفت، سخنرانی، روضه خوانی و پرسمان دینی در رواق حضرت زهرا(س) و حضرت معصومه(س) ویژه خواهران برگزار می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج