مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از افزایش صادرات محصولات واحدهای صنعتی و تولیدی نسبت به شش ماهه نخست سال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، مسعود مهدی زاده مقدم در نشست شورای معاونین گفت: فعالیت‌های توسعه‌ای و افزایش صادرات واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرک‌هاو نواحی صنعتی استان رضایت بخش بوده و با برنامه ریزی صورت گرفته باید تا پایان سال نیز افزایش یابد.

وی افزود: شش میلیون دلار صادرات نسبت به شش ماهه اول سال افزوده شده و این رقم هم اکنون به 30 میلیون دلار رسیده است.

مهدی زاده مقدم ادامه داد: صادرات محصولات به کشورهای هدف باید بیشتر از این شود تا صاحبان صنایع بتوانند محصولات بیشتری را به کشورهای مختلف صادر و توسعه بازار تقویت و رشد داشته باشد و هم اکنون محصولات به کشورهای مختلف مانند آلمان، اسپانیا،ایتالیا، امارات، هنگ کنگ،چین، قرقیزستان و قزاقستان صادر می شود.

وی عنوان کرد: با توجه به اهمیت مساعدت به واحدهای صنعتی و در راستای صادرات محصولات تولیدی، شرکت های مشاوره مدیریت صادرات مستقر در مرکز خدمات فناوری کسب و کار با برخورداری از حمایت های این شرکت به واحدها ارائه خدمات مشاوره ای انجام می دهند تا صادرات آنها تقویت و رشد داشته باشد.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: حمایت از صنایع خرد، کوچک و متوسط یکی از برنامه های اصلی شرکت شهرک‌های صنعتی استان است تا در راه رونق اقتصادی و اشتغال مولد بتوانیم گام های بیشتری برداریم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج