رئیس اتاق بازرگانی اصفهان راه اندازی شورای عالی توسعه پایدار در اتاق بازرگانی اصفهان را گامی موثر برای توسعه هدفمند و پایدار صنایع استان اصفهان برشمرد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سهل آبادی در بیست و نهمین جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان با اشاره به کاهش آب زاینده رود و تاثیر آن بر اکو سیستم تالاب گاوخونی گفت: اگر چه تغییر شرایط اقلیمی و کاهش نزولات آسمانی یکی از عوامل مهم تاثیر گذار بر این مسئله است اما نمی‌توان همه مسائل و مشکلات به وجود آمده برای تالاب گاوخونی را متوجه این موضوع نمود.

وی افزود: کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی همه تلاش خود را در این جهت به کار گرفته است و در آینده نزدیک همایش ملی بررسی ابعاد حقوقی وضعیت زاینده رود با همکاری کانون وکلای دادگستری، اتاق بازرگانی و شهرداری برگزار خواهد شد

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان  راه اندازی شورای عالی توسعه پایدار در اتاق بازرگانی اصفهان را گامی موثر برای توسعه هدفمند و پایدار صنایع استان برشمرد و گفت: توسعه واحدهای صنعتی بدون توجه به توسعه پایدار شهری  پیامدهای جبران ناپذیری برای شهر و شهروندان داشته و خواهد داشت.

نایب رئیس اتاق بازرگانی اصفهان نیز در این جلسه گفت:ارایه یک مدل سرمایه گذاری موفق می توانند سرمایه گذاران داخلی و خارجی را به مشارکت در پروژه های تجاری و اقتصادی این استان تشویق کند .

محمود اسلامیان تصریح کرد:تشکیل گروه های سرمایه گذاری تخصصی در رشته های صنعتی، خدماتی، کشاورزی، معدنی و گردشگری نیز می تواند زمینه جذب سرمایه گذاران خارجی را فراهم کند.

وی خواستار استفاده از تجربه سایر کشورها در رصد فضای  کسب و کار شد و گفت: به جای آزمون و خطا، می توان از دستاوردهای علمی کشورهای توسعه یافته در این بخش بهره گرفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج