در بیانیه بسیج جامعه زنان اصفهان، به مناسبت فرارسیدن یوم الله ۹ دی آمده است: حماسه نهم دی خط بطلانی شد بر پندارهای غلط و خیال های باطل کسانی که تصور می کردند که رهبری از پشتوانه مردمی برخوردار نیست و با همین توهم تمام توان خود را در شکستن خیمه انقلاب به کار بردند اما زهی خیال باطل.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان به نقل از آرمان زنان؛ بسیج جامعه زنان استان اصفهان به مناسبت فرارسیدن ۹ دی و روز بصیرت پیامی صادر کرد. متن این پیام به شرح زیر است:

«بسمه تعالی»

(حماسه 9 دی، تجلی دست قدرت الهی وشکست فتنه آمریکایی)

حماسه نهم دی خط بطلانی شد بر پندارهای غلط و خیال های باطل کسانی که تصور می کردند که رهبری از پشتوانه مردمی برخوردار نیست و با همین توهم تمام توان خود را در شکستن خیمه انقلاب به کار بردند اما زهی خیال باطل.

امت حزب الله با حضور گسترده خود در میدان بار دیگر اعلام کرد که همچنان سرباز ولایت بوده و در این راه کوچک ترین تردیدی به خود راه نخواهد داد؛ حماسه ۹ دی حرکت عظیم ملت، تجلی دست قدرت خدا، اتمام حجتی برای همه و حرکتی ماندگار در انقلاب است و نظام اسلامی را بیمه کرد.

نهم دی نمایش بصیرت انقلابی مردم بود؛ بصیرتی که غبارها و نقاب ها را کنار زد و چهره واقعی مدعیان و فتنه گران را نشان داد، چهره کسانی که به خاطر رسیدن به قدرت از هیچ تلاشی حتی ضربه زدن به ریشه های انقلاب و ارکان رکین نظام اسلامی دریغ نکردند و یقینا بزرگ ترین پیام نهم دی ضرورت بصیرت مداری و پرهیز از غفلت بود.

اینک در هشتمین سالروز این حماسه جاوید عاشورایی و زیباترین تصویر تجلی عشق و ارادت ملت مسلمان ایران به انقلاب و ولایت، بسیج جامعه زنان استان اصفهان ضمن گرامیداشت این حماسه به‌یادماندنی، همراه با آحاد امت اسلامی همچون سنوات گذشته آمادگی حضور خود را در تمامی صحنه‌های دفاع از انقلاب و نظام و پیوند عاشورایی با ولایت اعلام می‌دارد.

بانوان انقلابی و بصیر ایران اسلامی با اقتدا به اسوه تقوی و بصیرت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها در حمایت از ولایت، همچون گذشته در صحنه های گوناگون انقلاب حضوری مداوم و گسترده دارند و آماده جانفشانی در راه آرمان‌های انقلابی هستند که با الهام از نهضت خونین حسینی به رهبری مردی از تبار پاکان، سلاله رسول الله(صلی الله علیه وآله) بزرگ مرجع عالیقدر، حضرت امام خمینی(ره) آغاز شد و با همان مطالبات و شعارها پیروز گشت و استمرار یافت.

بانوان فهیم انقلابی با الهام از آموزه‌های دینی و با برافراشته نگه داشتن پرچم بصیرت، آگاهی و حرکت در مدار ولایت فقیه در هر زمان و مکان اجازه نخواهند داد که دنباله‌های داخلی و خارجی فتنه ۸۸ و مزدوران آنان فرصت مجددی برای ایجاد فتنه‌های شیطانی و براندازانه جدید خود بیابند و به فضل الهی، تحت ولایت و زعامت رهبر و مولای بصیر و شجاع خود حضرت امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) پرشتاب‌تر از گذشته مسیر پیشرفت، تعالی و حرکت برای تمدن‌سازی نوین اسلامی را تداوم خواهند بخشید و به جهانیان و عوامل بی خرد و کم فهم دشمن و فتنه گران داخلی و خارجی ثابت می کنند که هنوز هم انقلاب ومردم انقلابی، خون حسین (علیه السلام)، پیام حسین (علیه السلام) و مرام حسین (علیه السلام) را با تمام وجود حفظ کرده و هر زمان که احساس وظیفه کنند با همان شور حسینی به میدان آمده و توطئه دشمن و فتنه فتنه گران را به خودشان برخواهند گردانید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج