مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه بر لزوم نظارت جدی بر بازار شب عید تاکید کرد و گفت: قیمت‌ها در بازار کرمانشاه در حال افزایش است و هرچه به سمت عید برویم افزایش قیمت بیشتر می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، داریوش جودکی در جلسه ستاد تنظیم بازار استان با بیان این مطلب هر کالایی که مردم به سمت خرید بیشتر آن بروند فورا در بازار گران می‌شود، گفت: اگر ما شب و روز بر بازار نظارت کنیم، باز هم مردم از قیمت‌ های موجود در بازار راضی نیستند.

وی افزایش قیمت سوخت را عاملی موثر در گرانی کالاها در بازار عنوان کرد و خاطرنشان ساخت:   اگر تصمیم دولت بر افزایش قیمت سوخت باشد، قطعا تاثیر زیادی بر بازار خواهد داشت و از طرفی برپایی نمایشگاه هایی مانند نمایشگاه شب یلدا متاسفانه به علت قیمت مشابه بازار و در برخی موارد کیفیت پایین عملا نتیجه ای برای مصرف کننده در بر ندارد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه میوه و تره‌بار را از مهمترین اقلامی دانست که افزایش قیمت در آنها قابل توجه است و ادامه داد: تفاوت قیمت میوه از میدان بار تا زمانی‌که به دست مصرف کننده برسد بسیار زیاد و گاهی بین 50 تا 70 درصد است.

جودکی از افزایش نظارت‌ها بر بازار شب یلدا خبر داد که با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف از دو روز قبل آغاز شده است، خبر داد و گفت: خودروهای تعزیرات حکومتی با شکل واحد در بازار گشت زنی دارند و با هرگونه تخلف در همان محل برخورد خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج