رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه محدودیت‌های ترافیکی از امروز در محورهای مازندران اعمال می‌شود، افزود: تردد تمامی کامیون و کامیونت‌ها به جزء حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از محور هراز ممنوع است.

به گزارش خبرگزاری موج، علی‌رضا قدمی اظهار کرد: پیش‌بینی ما این است که طی روزهای پایانی هفته جاری شاهد افزایش حجم خودروها در محورهای مازندران باشیم.

وی بیان کرد: در این گونه موارد شاهد افزایش تصادفات چند وسیله‌ای جلو و عقب هستیم که رعایت فاصله طولی و توجه بیشتر به جلو از این تصادفات جلوگیری می‌کند.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به تردد نیمه‌سنگین خودروها در محدوده پلور تا گزنک محور هراز، اضافه کرد: آمد و شد تمامی خودروها از محورهای سوادکوه، کندوان و سمنان مازندران به‌صورت عادی و روان است و از لحاظ جوی نیز مشکلی نداریم.

این مسؤول با بیان اینکه محدودیت‌های ترافیکی از امروز در محورهای مازندران اعمال می‌شود، افزود: تردد تمامی کامیون و کامیونت‌ها به جزء حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه و همچنین از ساعت هشت تا 24 روزهای پنج‌شنبه 30 و جمعه یکم دی ماه امسال از محور هراز ممنوع است.

قدمی ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز جمعه یکم دی ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 همان روز از آب‌اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی با بیان اینکه تردد انواع تریلی همچنان از محور هراز ممنوع است، تصریح کرد: تردد انواع تریلی به جزء حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز جمعه یکم دی ماه امسال از محور سوادکوه ممنوع اعلام شده است.

رئیس پلیس راه مازندران با اعلام اینکه تردد انواع تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع است، افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز جمعه یکم دی ماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

قدمی با تأکید بر رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمامی رانندگان با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و ارتکاب به تخلفات حادثه‌ساز سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج