رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم:زیرساخت‌های حضور تعدادی از ادارات همچون ثبت احوال، ثبت اسناد و املاک و سازمان بهزیستی در منطقه پردیسان قم در حال فراهم شدن است.

به گزارش خبرگزاری موج ازقم،رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم با اشاره به نگاه بخش خصوصی به پروژه‌های عمرانی اظهار کرد: سرمایه گذاران این بخش نگاه اقتصادی دارند و به سراغ پروژه‌های عمرانی که توجیه اقتصادی ندارد، نمی‌روند.

وی ادامه داد: آیین‌نامه‌هایی وجود دارد که مدیران می‌توانند با استفاده با آن با سرمایه گذاران مذاکره کنند و پروژه‌ها را به سمت اقتصادی شدن ببرند و سرمایه گذاران را به ورود در پروژه‌ها ترغیب کنند، البته برخی از مدیران به دلایلی به این مساله تمایل ندارند.

سید حسن رضوی بیان کرد: بسیاری از مشکلات روشنایی در منطقه پردیسان قم با استفاده از اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به استان حل شد، همچنین زیرساخت‌های حضور تعدادی از ادارات همچون ثبت احوال، ثبت اسناد و املاک و سازمان بهزیستی در منطقه پردیسان قم در حال فراهم شدن است.

رضوی در پایان با اشاره به اثرات مثبت استقرار ادارات در منطقه پردیسان قم خاطرنشان کرد: این اقدام موجب بهتر شدن ارائه خدمات به مردم این منطقه و نیز کاهش سفرهای غیرضروری در شهر قم می‌شود، ظرف سال جاری و سال آینده بسیاری از مشکلاتی که مردم منطقه پردیسان از آن شکایت دارند، حل خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج