نائب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه همه ما مدیون خون شهدا هستیم گفت: اخیرا شاهد تشییع پیکر شهید گمنام دوران جنگ تحمیلی در پارک ملت رشت بودیم و بعد از خاکسپاری پیکر این شهید گرانقدر ، همه چیز به فراموشی سپرده شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، فاطمه شیرزاد با اشاره به اینکه همه ما مدیون خون شهدا هستیم گفت: اخیرا شاهد تشییع پیکر شهید گمنام دوران جنگ تحمیلی در پارک ملت رشت بودیم و بعد از خاکسپاری پیکر این شهید گرانقدر، همه چیز به فراموشی سپرده شد.

وی افزود: متاسفانه بعد از انجام مراسم خاکسپاری پیکر این شهید گمنام، ساماندهی محیطی مناسبی اطراف مزار وی انجام نشد و انتظار می رود این مهم در دستور کار شهردار جدید منطقه سه قرار بگیرد.

شیرزاد با اذعان به اینکه بی توجهی به شهدا خیانت به نظام و انقلاب است بیان کرد: نورپردازی اطراف مزار شهید گمنام در پارک ملت مناسب نیست و امیدواریم این مشکل به زودی برطرف شود.

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت بیان کرد: ساماندهی مزار شهید گمنام واقع در پارک ملت رشت باید در اولویت کاری شهردار منطقه سه قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت وظیفه همه ما می باشد گفت: به برکت خون همین شهداست که امروزه نام ایران اسلامی با اقتدار و‌ عزت و بدون وابستگی به مستکبران لرزه به جان دشمنان می اندازد و باید قدردان رشادت های آنان بوده و از دستاوردهایی که با خون پاکشان محقق شده حفاظت و مراقبت نمائیم و کم کاریهای مدیران در این حیطه قابل پذیرش نیست.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج