مدیر شهرداری ناحیه بهاران گفت : از ابتدای سالجاری تاکنون و در راستای انجام فعالیتهای عمرانی بیش از 133 هزار متر مربع از معابر ناحیه بهاران آسفالت و بهسازی شد.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری موج، مدیر شهرداری ناحیه بهاران اقدامات عمرانی صورت گرفته در نه ماهه نخست سالجاری  راتشریح نمود.

مدیر شهرداری ناحیه بهاران سنندج اظهار داشت : از ابتدای امسال و با هدف بهبود وضعیت معابر در راستای سهولت در تردد شهروندان و همچنین وسایل نقیله برنامه ریزی مناسب جهت بهسازی محلات و معابر این ناحیه صورت گرفت.

مهندس روناک بابایی بیان کرد : با توجه به اینکه بسیاری از شهرکهای این ناحیه از وضعیت مناسبی برخوردار نبود و همچنین آسفالت بسیاری از معابر اصلی درچار فرسودگی و تخریب شده بود عملیات بهسازی و آسفالت بصورت ویژه در دستور کار این شهرداری قرارگرفت.

وی از آسفالت بیش از 133 هزارمتر مربع  از محلات سطح ناحیه بهاران در نه ماهه نخست سالجاری خبر داد و افزود: از این میزان 91 هزار متربع مربع از سطح محلات و شهرکها ، 30 هزار متر مربع روکش آسفالت  خیابانهای اصلی و 12 هزار و 500 مترمربع نیز لکه گیری معابر اصلی صورت گرفت.

مهندس بابایی افزود : همچنین در راستای هدایت آبهای سطحی وساماندهی جداول سطح ناحیه بیش از 12 هزار و پانصد متر طول عملیات جدول گذاری در سالجاری انجام گرفت.

وی عنوان کرد : با هدف کاهش و روانسازی ترافیک در سالجاری عملیات تعریض خیابانهای سطح ناحیه به متراژ 6500 متر طول نظیر تعریض دسترسی اصلی 17/1،تعریض خیابان بوستان جنب آپارتمانهای آتشنشانی ،تعریض بلوار بوعلی وتعریض خیابان استاد شهریار اجرا شد.

مهندس بابایی اعلام کرد : ایمن سازی معابر بهاران یکی دیگر از اقدامات عمرانی این شهرداری در نه ماهه امسال بود که بیش از 5 هزار متر مکعب دیوار حائل احداث گردید.

بهسازی معابر

وی اجرای 5250 متر کف فرش و پیاده رو ، ایجاد 17 رمپ برای معلولین ،احداث استخر پارک بهاران در میدان قانع، اجرای عملیات عمرانی فضای سبز بلوار 12 فروردین، احداث پارک کوثر گریزه به متراژ 1400 متر مربع و اجرای نماسازی آبشار جنب هتل شادی با کاشی شکسته با متراژ 235 مترمربع   را از دیگر اقدامات عمرانی شهرداری ناحیه بهاران برشمرد.

مدیر شهرداری  ناحیه بهاران گفت : امیدواریم با اقدامات عمرانی صورت گرفته در سالجاری توانسته باشیم ضمن انجام تعهدات موجبات رضایتمندی ساکنان این ناحیه را فراهم نموده باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج