مسئول امور روحانیون سازمان اوقاف و امورخیریه کشور گفت: کار در مجموعه اوقاف روحیه جهادی می طلبد و برای عمران و آبادانی بقاع متبرکه و ترویج قرآن و مکتب اهل بیت(ع) کار سنگینی داریم.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، حجت الاسلام والمسلمین محمد نوروزپور، مسئول امور روحانیون سازمان اوقاف و امورخیریه کشور، در جمع اعضای شورای اداری اوقاف و امورخیریه گیلان، گفت: حسب تدابیر نماینده محترم ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امورخیریه کشور مقرر شد از این پس برای محک عملکرد استان ها، خود استان ها از برنامه های سالیانه یکدیگر بازرسی کنند.

وی همچنین افزود: مقام معظم رهبری می فرمایند: بحث بازرسی را جدی بگیرد ، مدیری لایق است که نیمی از وقت خود را برای بازدید و سرکشی از مجموعه خود انجام دهد تا ببیند به درستی پیش می رود. 

مسئول امور روحانیون سازمان اوقاف و امورخیریه همچنین گفت: کار در مجموعه اوقاف به حق جهادی و انقلابی است. مقام معظم رهبری، رئیس سازمان اوقاف و امورخیریه، حجت الاسلام  والمسلمین محمدی را امین خود می داند و می خواند و فرمودند امروز سازمان اوقاف سازمان مفتخری است و این مایه بسی مباهات و شادی است و البته وظیفه ما را سنگین تر برای انجام بهتر امور محوله خواهد کرد.

نوروز پور همچنین افزود: با تلاش و پشتکار و کار جهادی شما همکاران سند دار کردن موقوفات بسیار خوب انجام گرفت ولی هنوز این کار مهم باقی مانده و این نشان دهنده آن است که هنوز تا رسیدن به وضعیت مطلوب و قله نهایی فاصله داریم.

وی همچنین افزود: ما برای عمران و آبادانی بقاع متبرکه و ترویج قرآن و اهل بیت در جامعه وظایف سنگینی داریم ، ریاست سازمان بر عهده نماینده ولی فقیه است و این نشان دهنده آن است که این دستگاه یک دستگاه ولایی و انقلابی است.

مسئول امور روحانیون سازمان اوقاف و امورخیریه همچنین افزود: استان گیلان یک دستگاه ویژه در کل کشور است و ظرفیت فراوانی در بقاع متبرکه دارد ولی از این ظرفیت باید بیشتر استفاده شود، با این بقاع متبرکه متعدد و ولایتمداری مردم این سامان، این استان باید در زمینه تربیت نسل قرآنی پیشرو باشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج