با اعلام اسامی برترین‌های نهمین دوره‌ برنامه‌های هفته‌ی پژوهش کارشناس، مربی‌مسوول و عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان در جمع برترین‌ها عرصه‌‌ی پژوهش این مجموعه فرهنگی معرفی‌شدند.

 به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، در این دوره پژوهش‌های اعضاء، مربیان و کارشناسان در سه بخش مقاله، طرح و پایان‌نامه و اقدام‌پژوهی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و صاحبان آثار برگزیده و شایسته‌ی تقدیر هر بخش جداگانه معرفی شدند.

در بخش اقدام‌پژوهی، فاطمه جاوید طبع‌پسند، کارشناس آموزش و پژوهش کانون استان گیلان در میان 123 اثر ارسالی از کانون‌های سطح‌ کشور، با پژوهش«چگونه می‌توانم مربیان فرهنگی را به اقدام‌پژوهی علاقه‌مند کنم؟» درجمع 5 برگزیده این بخش قرار‌گرفت.

 بتول آقاجانی، مربی مسوول مرکز فرهنگی هنری شفت نیز با پژوهش «چگونه توانستم میزان مطالعه‌ی کتاب اعضای نوجوان دختر مرکز شفت را افزایش دهم؟» به عنوان دیگر برگزیده بخش اقدام‌پژوهی انتخاب شد.

 سید نرجس میر مطلبی، عضو نوجوان مرکز فرهنگی هنری لاهیجان با پژوهش«بررسی تاثیر شبکه اجتماعی تلگرام در نوجونان دختر 13 الی 15 سال» و در سایه‌ی راهنمایی شراره میرعباسی، مربی فرهنگی این مرکز، در جمع تقدیر‌شدگان نهمین دوره برنامه‌های هفته پژوهش جای گرفت.

80 اثر پژوهشی در بخش‌های: پایان‌نامه، اقدام پژوهی اعضاء و طرح پژوهشی به اداره کل کانون استان ارسال شد که داوران از این میان 17 اثر را انتخاب و  به دبیرخانه نهمین جشنواره سراسری پژوهش کانون کشور ارسال کردند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج