سنجابی گفت: اجازه ورود کانکس به شهر باید با رعایت ضوابط موردنظر فرمانداری باشد و ستاد بنیاد مسکن با همکاری شهرداری مسئول جانمایی مناسب کانکس‌ها خواهند بود.

سنجابی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه در خصوص وضعیت کانکس‌های موجود در سطح شهرستان سرپل ذهاب ابراز داشت: قاعده‌مند کردن مکان‌های اسکان موقت، جانمایی مناسب کانکس‌ها، جلوگیری از جابجایی‌هایی که باعث اختلال در معابر می‌شود، دسترسی به آمار کانکس‌های شهر و روستا، عرضه بانک اطلاعاتی آسیب دیدگان به خیرین و جلوگیری از تردد غیرضروری جرثقیل‌ها از اهداف کمیته اسکان است.

وی افزود: بر این اساس اجازه ورود کانکس به شهر باید با رعایت ضوابط موردنظر فرمانداری باشد و باجه فرمانداری مستقر در پلیس‌راه جواز ورود کانکس‌ها به شهر را صادر و ستاد بنیاد مسکن با همکاری شهرداری مسئول جانمایی مناسب کانکس‌ها خواهند بود.

فرماندار سرپل ذهاب خاطرنشان ساخت: ساعت تردد جرثقیل‌ها در شهر جهت حمل و جانمایی کانکس‌ها از ساعت هشت صبح تا شش عصر است. بدیهی است ورود بدون مجوز به داخل شهر باعث توقیف توسط پلیس‌راه می‌گردد. جرثقیل‌ها در اوقات شب اجازه تردد نخواهند داشت.

وی تصریح کرد: مرکز تجمع جرثقیل‌ها جهت خدمات‌رسانی به مردم هم خارج از شهر و جنب باجه ستاد اسکان بنیاد مسکن واقع در کمربندی است و میزان تعرفه جابجایی برای جرثقیل‌های کوچک 40 هزار تومان و برای جرثقیل‌های بزرگ 50 هزار تومان مقررشده و هزینه حمل در مسیرهای دورتر هم به ازای هر ساعت 80 هزار تومان در نظر گرفته‌شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج