سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: ر مناطق کوهستانی شمال و شرق و شمال شرق خوزستان، تاکنون 20 میلیون لیتر نفت سفید به جایگاه ها و نمایندگی های مجاز ارسال شده است.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، داریا اخگر با بیان اینکه سوخت مورد نیاز عشایر خوزستان در آستانه فصل زمستان تامین شده است اظهار کرد: هیچگونه مشکلی برای دسترسی مطلوب به سوخت مورد نیاز عشایر استان وجود ندارد.

وی اضافه کرد: با برنامه ریزی انجام شده، ذخیره سازی نفت سفید در مناطق سخت گذر عشایر خوزستان انجام شده است.

اخگر با بیان اینکه مشکل سوخت در مناطق عشایری و برف گیر این استان وجود ندارد اظهار کرد: سوخت مورد نیاز عشایر و اهالی ساکن در روستاهای کوهستانی از جمله بخش الوار گرمسیری اندیمشک، سادات ابوفداله، سردشت دزفول، لالی، اندیکا، ایذه، باغملک، رامهرمز و همه مناطق عشایری شهرهای شمالی استان با هماهنگی فرمانداران و بخشداران و تعاونی های روستایی تامین و ذخیره سازی شده است.

اوی عنوان کرد: با توجه به برودت و کاهش دمای هوا در مناطق کوهستانی شمال و شرق و شمال شرق خوزستان و نیاز مبرم عشایر و روستائیان به سوخت تاکنون 20 میلیون لیتر نفت سفید به جایگاه ها و نمایندگی های مجاز ارسال شده است.

سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خوزستان بیان کرد: با توجه به حجم ذخیره سازی نفت سفید در مناطق عشایری استان، با کمبود سوخت روبرو نخواهیم شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج