معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه بر استفاده از ظرفیت‌های قانونی ایجادشده در تسویه مطالبات و بدهی‌های پیمانکاران تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، مجتبی نیک کردار در جلسه بررسی تبصره 5 قانون بودجه سال 1396 که با حضور مدیران در استانداری تشکیل شد بر استفاده از ظرفیت‌های قانونی ایجادشده مطابق با تبصره 5 قانون بودجه سال 1396 کشور برای تسویه مطالبات و بدهی‌های پیمانکاران توسط دستگاه‌های اجرایی تأکید کرد.

وی ادامه داد: ضروری است دستگاه‌های اجرایی در سطح وسیع در خصوص مطالبات قطعی ایجادشده خود به پیمانکاران اطلاع‌رسانی نمایند و از ظرفیت ایجادشده دربند "و" تبصره 5 قانون بودجه امسال استفاده کنند.

وی همچنین گفت: سازمان برنامه‌وبودجه استان با همکاری سازمان امور اقتصادی و دارایی استان طی هماهنگی و بررسی‌های لازم تدابیری اتخاذ نمایند که اعتبار بند "ز" تبصره قانون بودجه سال 1396 از اسناد خزانه تبدیل به نقدی شود و این موضوع را تا حصول نتیجه و تسویه مطالبات و بدهی پیمانکاران مورد پیگیری قرار دهند.

نیک کردار بیان داشت: شهرداری‌های تابع استان باید مطالبات خود را از دستگاه‌های اجرایی اعلام و مطالبات را در سامانه سما ثبت کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج