آزمایشگاه امور کیفی آب شهرستان امیدیه با اعتبار بیش از یک میلیارد تومان با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان افتتاح شد.

 به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، آزمایشگاه امور کیفی آب امروز ( 28 آذرماه) با حضور صادق حقیقی پور مدیرعامل شرکت آبفا خوزستان و مسئولان محلی شهرستان در امیدیه افتتاح شد.

صادق حقیقی پور در مراسم افتتاح این آزمایشگاه بیان کرد: آزمایشگاه کنترل کیفیت آب در شهرستان امیدیه با اعتبار بیش از یک میلیارد تومان برای ارتقاء خدمات مطلوب به این شهرستان، افتتاح شده است.

وی افزود: در این آزمایشگاه، جدیدترین دستگاه‌های کدورت سنج، هدایت سنج، آب مقطرگیری، میکروسکوپ مدرن، کلونی کانتر، انکوباتور، آون، هود آزمایشگاهی و اتوکلا و غیره موجود است و به روزترین روش‌های آزمایش‌های باکتریولوژیکی در این آزمایشگاه انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت آبفا خوزستان با بیان مهمترین اولویت شرکت عنوانکرد: خط قرمز آبفا خوزستان کیفیت آب است و یکی از مهمترین اولویت ما تامین بهداشت آب آشامیدنی برای شهروندان است.

وی تصریح کرد:محور اصلی فعالیت‌های شرکت آبفا خوزستان، دستیابی به افزایش کیفیت مطلوب آب و ارائه خدمات بهتر به شهروندان است.

حقیقی پورعنوان کرد: کیفیت آب برای ما حیاتی است و راه‌اندازی چنین آزمایشگاه‌هایی در تمام استان خوزستان، در دستور کار است.

وی عنوان کرد: در حال حاضر ١٧ آزمایشگاه کنترل کیفی فیزیکی و شیمیایی، میکروبیولوژی و بیولوژی در استان خوزستان فعال و تحت نظارت شرکت آبفا خوزستان بر بهداشت و کیفیت آب شبکه توزیع آب شهری این شرکت، نظارت دارند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج