معاون امور فرهنگی و مطبوعات اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اجرای طرح پائیزه کتاب در استان گفت: دارندگان بن تخفیف نمایشگاه کتاب گیلان تا ۵ دی می توانند درکتابفروشی های شهر رشت نسبت به خرید کتاب اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، حسین ابراهیمیان با اشاره به اجرای طرح پائیزه کتاب در استان، گفت: در این طرح، دوستداران کتاب می توانند کتب مورد نیاز خود را با ۳۰ درصد تخفیف تهیه کنند.

وی با بیان اینکه در طرح پائیزه ۱۵ کتابفروشی شهر رشت فعالیت می کنند اذعان کرد: این طرح در ۶ کتابفروشی در برخی شهرهای استان نیز اجرا می شود.

ابراهیمیان ادامه داد: طرح پائیزه با شعار هر ورقش دفتری علاوه بر رشت در کتابفروشی های بوستان کتاب، خانه کتاب، شهر کتاب و فرهنگ گستر لاهیجان، خاوری و شهر کتاب در لنگرود و معلم بندر انزلی نیز در حال اجراست.

معاون امور فرهنگی و مطبوعات اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به برگزاری سیزدهمین نمایشگاه کتاب گیلان در هفته گذشته تصریح کرد: دارندگان بن کارت این نمایشگاه از بانک شهر تا ۵ دی می توانند از کتابفروشی های طرح پائیزه در رشت نسبت به خرید کتاب اقدام کنند.

وی اذعان کرد: کتابفروشی های مهران، طاعتی، صفری، مژده، میلاد، پاتوق کتاب، رستگار، دیبا، کتابشهر ایران، شهر کتاب، فرازمند، سید هانی، کادوس، بدر و وارسته از کتابفروشی های پذیرنده بن خرید کتاب در شهر رشت هستند.

ابراهیمیان با بیان اینکه بیش از ۴۸ هزار و ۳۵۵ عنوان کتاب با تخفیف ۳۰ درصدی در نمایشگاه کتاب گیلان عرضه شد تاکیدکرد: این نمایشگاه با فروش ۲ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان پایان یافت که ۶۵۰ میلیون تومان آن به صورت بن تخفیف کتاب بوده است.

معاون امور فرهنگی و مطبوعات اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اذعان کرد: کتاب های عمومی این طرح با ۲۰ درصد تخفیف و کتاب های کودک و نوجوان با ۲۵ درصد تخفیف به دوستداران کتاب عرضه می شوند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج