رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری شروری که پس از درگیری مسلحانه با ماموران دریابانی استان متواری شده بود، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ "عبدالمجید کرمی" در جمع خبرنگاران، بیان داشت: در پی وصول پرونده ای با موضوع سرقت منزل، پس از بررسی های اولیه، بازدید محل سرقت و اخذ اظهارات شاکی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود:پس از انجام تحقیقات فنی و پلیسی ، ردپای شخصی به هویت "الف-الف" که دارای سابقه شرارت می باشد در سرقت منزل پیدا شد.

این مسئول انتظامی ادامه داد: پس از اخذ دستور از مقام قضائی و طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهم شناسایی و در مخفیگاه خود دستگیر که جهت تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شد.

کرمی اذعان داشت: پس از استخراج پرونده های مفتوح و بررسی سوابق متهم، تاکنون 12 شاکی با عناوینی همچون شرارت ، زورگیری ، قدرت طلبی و سرقت منزل شناسایی و از وی شکایت کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان تصریح کرد: همچنین این متهم،در سال جاری و در جریان درگیری با ماموران دریابانی استان که قصد حمل مقدارتقریبی 700 کیلو گرم مواد مخدر رابا همدستی دوستان خود داشتند که در این درگیری مسلحانه سه نفر از همدستان وی کشته و متهم از صحنه متواری شد.

کرمی با اشاره به استخراج سایر پرونده های مفتوح متهم، تاکید کرد: بازجویی ها از وی جهت شناسایی سایر جرائم و شکات احتمالی ادامه دارد.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج