مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری هرمزگان گفت: مقدمات راه‌اندازی خانه سمن‌ها در هرمزگان فراهم شده و پیش از پایان سال جاری این مهم انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، منصور اخلاقی‌پور ظهر امروز در گردهمایی بزرگ سازمان‌های مردم نهاد هرمزگان اظهار داشت: گردهمایی سازمان‌های مردم نهاد استان هرمزگان برای نخستین بار در راستای آشنایی سمن‌های استان با پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های یکدیگر و ایجاد هم‌افزایی و هماهنگی بیشتر بین آنها برنامه‌ریزی و برگزار شد.

وی افزود: راه‌اندازی نمایندگی سمن‌های ملی در مرکز استان هرمزگان و متعاقبا راه‌اندازی نمایندگی سمن‌های استانی در شهرستان‌ها یکی از اهداف اداره کل امور اجتماعی استانداری در راستای ارتقا مسئولیت اجتماعی در بین عموم مردم است.

وی گفت: سمن‌ها باید در مسیر تقویت کمی و کیفی برنامه‌های خود و افزایش گستره اجتماعی و جغرافیایی تحت پوشش خود برنامه‌ریزی کنند.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری هرمزگان به نشست صمیمی استاندار هرمزگان با سمن‌ها اشاره کرد و یادآور شد: طبق وعده استاندار هرمزگان در پاسخ به درخواست سازمان‌های مردم نهاد در آن نشست، هماهنگی‌های لازم جهت راه‌اندازی خانه تشکل‌های مردمی استان صورت گرفته است.

اخلاقی‌پور با بیان اینکه خانه سمن‌های استان نیاز ضروری این نهادها در راستای تقویت هویت و جایگاه سازمانی آنها به عنوان نهادهای مردمی رسمی است، تاکید کرد: مقدمات راه اندازی خانه سمن‌ها در هرمزگان فراهم شده و پیش از پایان سال جاری این مهم انجام می‌شود.

وی همچنین از برگزاری به میزبانی استان هرمزگان در دی ماه خبر داد و خاطرنشان کرد: این گردهمایی نیز در راستای تقویت سمن‌ها و ایجاد پیش زمینه راه‌اندازی نمایندگی سمن‌های ملی در استان برگزار می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج