سرپرست واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه گلستان گفت: حضور معاون وزیر علوم دولت اصلاحات در دانشگاه گلستان غیرقابل هضم است.

به گزارش خبرگزاری موج، فاطمه جعفری در گفت‎وگو با خبرنگاران درباره مراسم روز دانشجو در این دانشگاه اظهار داشت: حضور ظریفیان در دانشگاه گلستان غیرقابل هضم است و ما نگران فراهم‌شدن زمینه تکرار کوی دانشگاه و فتنه 88 هستیم.

وی با بیان اینکه مسوولان دانشگاه نسبت به حضور چنین افرادی تجدیدنظر کنند، تصریح کرد: با خبر شدیم که انجمن اسلامی دانشگاه گلستان از ظریفیان معاون وزیر علوم در دوره اصلاحات برای گرامیداشت روز دانشجو دعوت کرده و ما بارها به این نکته تاکید داشتیم که فتنه خط قرمز ماست.

سرپرست واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه گلستان ادامه داد: حضور افرادی که از فعالان فتنه 88 بوده و حضور میدانی در حادثه کوی دانشگاه سال 78 داشته در دانشگاهی مانند دانشگاه گلستان غیر قابل هضم است.

جعفری افزود: حادثه کوی دانشگاه جرقه‎ای برای براندازی نظام و مقابله با تفکر انقلابی و انقلاب و اصول آن بود، در این حادثه حلقه حاضر در وزارت علوم و وزارت کشور وقت، نقش جدی داشتند، چرا که اسناد مربوط به کوی دانشگاه در پایان دولت اصلاحات از وزارت علوم خارج و یا معدوم شده است.

وی یادآور شد: معتقدم که این آقایان در حال بازسازی خود هستند و متاسفانه هم‌اکنون نقش کلیدی در تصمیم‎سازی و تصمیم‌گیری این جریان را دارند، آنها عملا صحنه‌گردانان این جریان معاند هستند.

سرپرست واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه گلستان تاکید کرد: آقای ظریفیان با وجود اهمیت موضوع معارف، به عنوان نماینده وزارت علوم در جلسات دروس معارف شرکت می‎کردند و جالب است فردی که در مقابله با گفتمان اسلامی متهم است و با سخنرانی می‌خواهد درباره ارتقای فضای معرفتی دانشجویان نقش‌آفرینی کند.

جعفری تاکید افزود: ما نگرانیم که وقایع این چنینی با همراهی و همکاری ضد انقلاب و دستگاه‎های امنیتی خارجی در دانشگاه‎های کشور تکرار شود، چنانچه می‎بینید چند روز پیش یکی از همین عوامل میدانی از سمت دانشگاه فرهنگیان دعوت شده و حالا آقای ظریفیان با این رزومه پرشبهه از سمت دانشگاه گلستان دعوت می‎شود.

وی افزود: من لازم می‌دانم به عنوان یک دانشجوی دغدغه‌مند که گفتمان اسلامی و انقلاب برایش اهم موضوعات است، خواستار تجدید نظر نسبت به این موضوع از مسئولان دانشگاه گلستان شوم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج