سرمربی تیم بسکتبال نیروی زمینی تهران گفت: دیدار با تیم بسکتبال یس آل گرگان بیشتر کشتی بود تا بسکتبال و داور قضاوت بد خودش را توجیه می‌کند و ما مسابقه را به قضاوت بد داوران باختیم.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدرضا اسلامی پس از شکست تیمش برابر تیم یس آل گرگان در سالن امام خمینی(ره) گرگان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی سختی بود و ما پیش‌بینی می‌کردیم اما به داوری و قضاوت بد، بازی را باختیم و برای این داوری متاسفم.

وی افزود: بازی بیشتر کشتی بود تا بسکتبال و داور قضاوت بد خودش را توجیه می‌کند و ما حتی پول خرید آب معدنی را نداریم و پول هم نداریم پس نمی‌توانیم حق اعتراض هم داشته باشیم ما نباید پول ورودی بدهیم و درست است که بازیکنان ما سرباز هستند و پولی نمیگیرند اما نباید سر  ما را ببرند و اعتراض نکنیم.

اسلامی افزود: نیمه دوم بازی بیشتر شکل کشتی بود تا بسکتبال و داور هیچ کاری نکرد و تنها کار خود را توجیه کرد واقعا با این نوع قضاوت کردن بازی بسکتبال نیست و در اینجا هر فردی پول دارد سرمایه گذاری می‌کند موفق است و حق اعتراض دارد اما ما چنین حقی نداریم.

سرمربی تیم بسکتبال نیروی زمینی تهران تصریح کرد:امیدوارم با انتخاب رئیس فدراسیون اتفاقات بهتری در بسکتبال رقم بخورد و در داوری این تغییرات بیشتر به چشم بیایید چون داور نباید اشتباه کند.

اسلامی گفت: تیم یس آل گرگان تیم خوبی بود و امیدواریم سرمایه‌گذار این تیم همراه تیم و به عنوان حامی کنار بسکتبال باقی بماند.

در هفته دوازدهم لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور عصر امرو دو تیم یس‌آل گرگان و نیروی زمینی تهران به مصاف هم رفتند که در پایان تیم میزبان یس‌آل گرگان با نتیجه 69 بر 62 برابر نیروی زمینی پیروز شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج