معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان از امداد رسانی سریع فوریتهای پزشکی به مصدومین سانحه تصادف زنجیره ای در جاده سقز - دیواندره در استان کردستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، دکتر هومن قصری با اعلام این خبر، گفت: با اعلام گزارش تصادف زنجیره ای بین چند خودرو در ساعت 40 دقیقه بامداد امروز در محور سقز - دیواندره نرسیده به زرینه - روستای جیران منگه ، بلافاصله 5 دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.

وی افزود : بر اثر این سانحه دلخراش متاسفانه پنج نفر نفر جان خود را از دست داده و 10 تن دیگر از سرنشینان این خودروها مجروح شدند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان اظهار داشت: به محض دریافت خبر نیروهای امدادی فوریتهای پزشکی سریعا" در محل حاضر شده و بعد از اقدامات درمانی اورژانس پیش بیمارستانی لازم مصدومین را به بیمارستان امام خمینی( ره) در شهرستانهای دیواندره و سقز منتقل نمودند.

دکتر قصری در پایان اضافه نمود: خوشبختانه سه نفر از مصدومین پس از انجام اقدامات درمانی در بیمارستان دیواندره ترخیص و سه نفر دیگر همچنان در این مرکز بستری می باشند و همچنین چهار نفر از مجروحین نیز به بیمارستان سقز منتقل شدند که یک تن از آنان به سنندج اعزام  و حال عمومی بقیه بستری شدگان در این مرکز مساعد گزارش شده است.

به گزارش خبرگزاری موج،درپی حادث شدن این اتفاق گزارش های متناقضی درارتباط با تعداد مجروحین وفوتی ها ازقول مسئولین مختلف درخبرگزاری ها درج شده بودکه طبق اطلاعات حاصله ،تکمیل ترین اخباردر فوق درج گردید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج