شهردار منطقه چهار قم گفت: با توجه به زلزله خیز بودن کشور و نیز شهر قم امیدواریم شهروندان نکات ایمنی و اصولی در ساخت و سازها را رعایت کنند تا کمترین خسارات مالی و جانی را در بحران‌ها شاهد باشیم.

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مجید متین‌فر با اشاره به برنامه شهرداری برای احداث مجموعه‌های فرهنگی ورزشی در مناطق مختلف شهر، اظهار کرد: در منطقه چهار نیز احداث این مجموعه در شهرک بنیاد در دستور کار قرار گرفته است.

شهردار منطقه چهار قم با تاکید بر جزئیات و مکان یابی صورت گرفته برای این پروژه، گفت: اجرای مجموعه فرهنگی ورزشی چند منظوره میدان جوان با مساحت زمین 2 هزار و 500 متر مربع و زیربنای 4 هزار متر مربع در حال انجام است.

متین فر با تاکید بر اینکه پایه برنامه ریزی درست جمع آوری اطلاعات درست و دقیق است، افزود: از شهروندان درخواست داریم با ممیزین املاک شهرداری برای جمع‌آوری اطلاعات صحیح املاک همکاری بهتری داشته باشند تا شهرداری نیز در آینده خدمات بهتر و مناسب‌تری به شهروندان ارائه دهد.

وی با تاکید بر اینکه شهروندان باید در ساخت و سازها حقوق قانونی و شرعی همسایگان را رعایت کنند تا شاهد شکایات کمتری در شهرداری باشیم، گفت: با توجه به زلزله خیز بودن کشور و نیز شهر قم امیدواریم شهروندان نکات ایمنی و اصولی در ساخت و سازها را رعایت کنند تا کمترین خسارات مالی و جانی را در بحران‌ها شاهد باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج