اه یاب ملل مریوان در دیدار نهایی دور رفت مسابقات والیبال لیگ دسته یک باشگاه های کشور شامگاه روز چهارشنبه ۱۵ آذرماه میزبان خود تیم توپکا بابلسر را سه بر یک در هفته هفتم شکست داد.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری موج، هفته هفتم رقابت‌های لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور عصر چهارشنبه ۱۵ آذرماه در شهرهای مختلف پیگیری شد.

تیم راه‌یاب‌ملل مریوان نماینده کردستان در ادامه رقابت ها به بابلسر رفت و در بازی هفتم در برابر میزبان خود تیم توپکای این شهر قرار گرفت.

نماینده کردستان در این دیدار حساس توانست تیم میزبان توپکا بابلسر را با نتیجه سه بر یک از پیش رو بردارد و نخستین پیروزی خود را در خارج از خانه کسب کند.

دور رفت مسابقات لیگ دسته یک والیبال باشگاه های کشور در هفته هفتم به پایان رسید و نماینده کردستان در نیم فصل دوم، ادامه این رقابت ها را از روز 20 آذرماه با بازی مقابل تیم کاله جوان در آمل آغاز می کند.

براساس این گزارش، تیم راه یاب ملل مریوان با این پیروزی 13 امتیازی شد و در جایگاه چهارم جدول مسابقات لیگ دسته یک قرار گرفت.

این مسابقات با شرکت 15 تیم از سراسر کشور برگزار می‌شود و تیم‌های حاضر در دو گروه هشت و هفت تیمی به رقابت خواهند پرداخت.

در گروه یک تیم های راه یاب ملل مریوان، شهرداری جوان ارومیه، کاله جوان آمل، بیمه رازی نور مازندران، توپگاه شمال بابلسر، شهرداری قزوین، ملوان تهران و مقاومت فرمانداری مهاباد به صورت دوره ای رفت و برگشت در مرحله مقدماتی با یکدیگر به رقابت می پردازند.

همچنین تیم‌های لاستیک بارز کرمان، گل گهر سیرجان، ملوان، کریمه قم، نفت آبادان، عقاب و پرسپولیس گروه دوم این رقابت‌ها قرار دارند.

میثم حیدری، فردین قلعه‌قوند، امید اردلان، پارسا فرجی، محمدامین حیدری، شاهین حاج‌رسولی، سعید شازده‌احمد، هیوا پایدار، محمد عرب، اصغر نجفی، کاوان احمدی، سهیل برات‌زاده و عماد جوینده والیبالیست‌های تیم راه‌یاب‌ملل مریوان را تشکیل می‌دهند که به سرپرستی خبات بیگلر و مربیگری آرش صادقیانی به مصاف حریفان می‌روند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج