معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان اظهارداشت:اکیپ درمانی اعزام شده دانشگاه علوم پزشکی کردستان در روستاهای تابعه سرپل ذهاب استان کرمانشاه در حال ارائه خدمات درمانی به زلزله زدگان این مناطق می باشند.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری موج، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان با اعلام این مطلب، گفت: این اکیپ درمانی متشکل از متخصص زنان، کودکان، داخلی، دندانپزشک، پزشک عمومی و پرستار می باشد.

 دکتر هومن قصری با اشاره به عملکرد این اکیپ مستقر در روستاهای بیشگان، تپه ماران و تایشه ، افزود:  25 مورد ویزیت متخصص زنان و 11 مورد ویزیت مادر باردار در مراجعه منزل به منزل انجام گردید که در این زمینه  23مورد تجویز دارو وسه مورد توصیه به آزمایش نمودند.

وی اظهار داشت: 28 مورد ویزیت و تجویز دارو توسط متخصص کودکان، 32 مورد ویزیت و تجویز دارو توسط متخصص داخلی، دو مورد پانسمان جدید و شش مورد تعویض پانسمان، دو مورد ویزیت دندانپزشکی،10 مورد ویزیت پزشک عمومی و شش مورد تزریقات از جمله خدمات ارائه شده توسط این اکیپ درمانی بود.

 معاون درمان در پایان اعلام نمود: علاوه بر ارائه خدمات لازمه و درمان سرپایی بیماران، مراجعه کنندگان در صورت نیاز به مراکز مجهزتر نیز ارجاع داده می شوند.

گفتنی است این اکیپ بصورت متناوب از تاریخ 96/09/11 لغایت 96/09/16 در این مناطق مستقرو در حال ارائه خدمات می باشند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج