مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کهگیلویه گفت: باید ادامه‌دهنده راه و آرمان‌های شهدا باشیم.

به گزارش خبرگزاری موج از دهدشت، صبح امروز دومین نشست هم‌اندیشی کنگره ملی شهید طیب در فرمانداری دهدشت با حضور مسئولان استانی و شهرستان برگزار شد.

کمال‌الدین دولت‌خواه بیان کرد: کنگره ملی مسافری از فلوریدا (شهید هدایت الله طیب) در 26 و 27 آذرماه با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی در دهدشت برگزار خواهد شد.

دولت‌خواه اظهار کرد: برای برگزاری این کنگره ملی، آن‌گونه که در شأن شهید و شهرستان باشد، همکاری همه‌جانبه دستگاه‌ها را می‌طلبد.

وی ادامه داد: روز اول کنگره با حضور مسئولان به زیارت بارگاه ملکوتی شهید والامقام خواهیم رفت، که سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران نواخته خواهد شد.

دولت‌خواه بابیان اینکه روز دوم کنگره ملی در فرهنگسرای ارشاد برگزار می‌شود تصریح کرد: از اندیشه شهید طیب به‌عنوان سفیر فرهنگی مقالاتی چاپ که در چهارمین گاه‌نامه بنیاد شهید نشر داده خواهد شد.

مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کهگیلویه در پایان گفت: با توجه به فرارسیدن فصل بارندگی و نامناسب بودن جاده گلزار مطهر شهید طیب، تقاضای ترمیم هر چه سریع‌تر این مسیر مبارک را از بخشداری و شهرداری سوق، جهت بهتر برگزار شدن کنگره‌دارم.

به گزارش موج از دهدشت، از پوستر کنگره ملی مسافری از فلوریدا (شهید هدایت الله طیب) نیز در این هم‌اندیشی رونمایی شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج