رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه گفت: آخرین‌مهلت ارسال آثار برای جشنواره فیلم 96 ثانیه‌ای "اقتصاد مقاومتی" تا سی‌ام آذرماه سال جاری و کار انتخاب آثار دردهم دی‌ماه شروع می‌شود .

کامران رضایی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، گفت: جشنواره فیلم 96 ثانیه‌ای "اقتصاد مقاومتی" در بخش مستند، داستانی و پویانمایی برگزار می‌شود و محورهای جشنواره شامل اهمیت استفاده تز تولیدات ملی و خرید کالای ایرانی و نقش آن در ایجاد اشتغال جوانان، مبارزه با قاچاق کالا و نقش آن در رشد تولید ملی و اشتغال جوانان، ارزش کار و سرمایه کارگر ایرانی کسب روزی حلال و اقتصاد خانواده و کارآفرینی است.

وی بابیان اینکه جشنواره فیلم کوتاه اقتصاد مقاومتی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با اسم فیلم 96 ثانیه‌ای "توان" برگزار می‌شود، تصریح کرد: موضوع جشنواره اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال است.

رئیس انجمن سینمای جوان استان کرمانشاه در ادامه به برگزاری جشنواره فیلم " سکانس بیداری" با همکاری بسیج هنرمندان و انجمن سینمای جوان، اشاره کرد و افزود: موضوع فیلم‌های این جشنواره سبک زندگی ایرانی _اسلامی و دفاع مقدس است که در دی‌ماه سال جاری در کرمانشاه برگزار می‌شود.

رضایی گفت: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره واقع در انجمن سینمای جوان ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 08338248471 و 08338248472 تماس بگیرند.

 وی خاطرنشان کرد: 22 نفر از هنرجویان انجمن در آزمون فیلم‌سازی پذیرفته‌شده‌اند که با گذراندن دوره‌های مختلف هفت‌ماهه فیلم‌سازی، پس از پایان دوره کارگاه‌های آموزشی باید یک فیلم را به‌عنوان پایان‌نامه به انجمن سینمایی تحویل بدهند و به جرگه فیلم‌سازان بپیوندند.

 رئیس انجمن سینمای جوان استان بابیان اینکه امسال نیز فیلم‌هایی از فیلم‌سازان کرمانشاهی به جشنواره‌های مختلف، ارسال‌شده است، گفت: فیلم "کار ما نیست" ساخته‌ی لطیف صالحی به بخش مسابقه‌ی جشنواره فیلم رشد راه پیدا کرد و فیلم " پدر پروانه" ساخته یزدان پرونده موفق به راه‌یابی به جشنواره سینما حقیقت شد.

وی تصریح کرد: نوید محمدی از اعضای واحد عکس انجمن، نیز در دوازدهمین جشنواره خبری و مطبوعاتی " دوربین نت" که اختتامیه‌ی آن دهم آذرماه در تهران برگزار شد رتبه‌ی نخست را در این جشنواره کسب کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج