پس از پژوهش های متخصصان نشست تخصصی سبک زندگی گیلانیان 14 آذر در پژوهشکده گیلان شناسی دانشگاه گیلان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، سیدهاشم موسوی رئیس پژوهشکده گیلان شناسی دانشگاه گیلان گفت: در این سمینار 4 نفر از اساتید برجسته ایران و گیلان موضوعات مختلف در رابطه با تغییرات سبک زندگی جوانان، نخبگان، بصری شدن نمادهای سبک زندگی، تغییرات در ادبیات، هنر و تعلیم و تربیت  از ساعت 9 تا 12 روز سه شنبه  14  آذر ارائه خواهد شد.

موسوی افزود: در این سمینار علمی دکتر حسن چاووشیان سخنرانی باعنوان سلطنت چشم ها در خصوص بصری شدن نمادهای سبک زندگی ،دکتر علیرضا نیکویی با زندگی درقالب بازنمایی درخصوص تاثیرات و تغییرات آن روی ادبیات و هنر، دکتر مونا اسالم نژاد در سخنرانی با عنوان سبک زندگی نخبه پرور درخصوص سبک زندگی نخبه پروری و نگاه به تعلیم و تربیت و دکتر رضا علیزاده درخصوص سبک زندگی جوانان صحبت خواهندکرد.

وی از رسانه های استان خواست برای اینکه نتایج ساعتها تلاش و پژوهش های علمی این اساتید برجسته درجامعه تاثیرگذار باشد اطلاع رسانی خوبی از سمینارهای علمی پژوهشکده گیلان شناسی داشته باشند.

 موسوی گفت: امروزه یکی از مصائب و مشکلاتی که ما با آن درجامعه روبه رو هستیم تغییرات سبک زندگی است که سلامتی، فرهنگ، اعتقادات، اقتصاد و مسائل مختلف اجتماعی ما را تحت شعاع قرار داده است.

پژوهشکده گیلان شناسی دانشگاه گیلان در تقاطع غیرهمسطح انتظام ،بلوار شیون فومنی ابتدای خیابان میرزاکوچک واقع شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج