مدیرکل راه وشهرسازی از تکمیل و آماده سازی معابر مسکن مهر خبر داد و گفت: بزودی با همکاری شهرداری رشت وضعیت معابر مسکن مهر رشت با استفاده از میزان قیر اختصاصی به مسکن مهر بهبود می یابد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، علی خاوری در چهارمین جلسه شورای مسکن استان گیلان با تبریک میلاد نبی مکرم اسلام وامام جعفرصادق(ع) گفت: شورای مسکن تکالیف متعددی برعهده دارد که درسالیان اخیر به علت تکالیف سنگین و متعدد مسکن مهر محوریت جلسات حول مسکن مهر می چرخد تا انشاء الله با سرانجام رساندن مسکن مهر،  جلسات آتی به موضوعات دیگر پراخته شود.

خاوری با ارائه آماری از مسکن مهر استان گفت: مجموع تعهدات راه و شهرسازی استان در شهرهای بالای 25 و زیر 25 هزار نفر جمعیت 51هزار و 370 واحد بوده که تاکنون 39 هزار و539 واحد تحویل شده و1813 واحد اتمام یافته و آماده تحویل به متقاضی است.

وی افزود: از مجموع کل تعهدات، 11هزار و 831 واحد با متوسط پیشرفت 75 درصد باقیمانده است که از این میزان، 5571 واحد دارای متقاضی و 6260  واحد فاقد متقاضی است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر تمام انرژی مجموعه وزارت راه و شهرسازی در سراسر کشور به بخشی متمرکز شده است که دارای متقاضی  است.

مدیرکل راه وشهرسازی از بخش تعاونی های مسکن مهر به عنوان پاشنه آشیل یاد کرد وگفت: از واحد های باقیمانده دارای متقاضی بالغ بر 3843 واحد شامل تعاونی ها می شود که نیازمند کمک ارگانهای دخیل از جمله اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پیمانکاران طرف قرار دادو.... می باشد تا انشاء الله به سرانجام مطلوب برسد.

وی خاطر نشان کرد: امیدواریم با تغییر رویکرد و خارج نمودن واحدهای باقیمانده از رشد درصدی و تبدیل آن به کار مشخص وتبدیل بلوک، تحولی در اتمام هرچه سریعتر واحد های باقیمانده ایجاد شود به طوریکه با تخصیص اعتبار بلوک به بلوک حرکت کرده و واحدها را آماده سازی وتحویل نماییم.

مدیرکل راه وشهرسازی از تکمیل و آماده سازی معابر مسکن مهر خبر داد و گفت: بزودی با همکاری شهرداری رشت  وضعیت معابر مسکن مهر رشت  با استفاده از میزان قیر اختصاصی به مسکن مهر بهبود می یابد.

در ادامه هریک از اعضای شورا به بیان دیدگاههای خود برای رفع مشکلات مسکن مهر و مسائل پیرامون آن پرداختند و خواستار تعامل هرچه بیشتر دستگاههای خدمات رسان در حوزه مسکن مهر شدند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج