معاون آموزشی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: بر اساس آمار کلی 13 هزار نفر در مقاطع مختلف در دانشگاه رازی مشغول به تحصیل هستند و امسال بیش از 750 نفر دانشجوی برتر مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، علی سلیمی افزود: دانشجویان در دانشگاه رازی به‌عنوان دانشگاه جامع در رشته‌های مختلف آموزشی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری مشغول به تحصیل هستند.

وی خاطرنشان کرد: از بین 13 هزار دانشجوی مشغول به تحصیل در دانشگاه رازی 700 نفر دانشجوی دکتری هستند که دو هزار و 800 نفر در مقطع کارشناسی ارشد و بقیه در دوره‌ی کارشناسی تحصیل می‌کنند.

وی تصریح کرد: دانشجویان در 65 کد رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی، 120 کد رشته در مقطع کارشناسی ارشد و 65 کد رشته در مقطع دکتری در دانشگاه رازی مشغول به تحصیل هستند.

معاون آموزشی دانشگاه رازی کرمانشاه، خاطرنشان کرد: هرسال طی مراسمی از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان ممتاز در رشته‌های مختلف آموزشی تقدیر می‌شود که امسال نیز بیش از 750 نفر مورد تجلیل قرار گرفتند.

سلیمی بابیان این مطلب که از دانشجویانی که در المپیادهای علمی و ورزشی که موفق به کسب مقام شده‌اند نیز تقدیر می‌شود، عنوان کرد: همچنین دانشجویانی که از دانشگاه رازی فارغ‌التحصیل شده و در مقاطع بالاتر در دانشگاه‌های برتر پذیرفته‌شده‌اند تجلیل می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج