معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی از بهره برداری مجدد 48 واحد صنعتی راکد در شهرکها و نواحی صنعتی این استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی، "مجید علیخواه" اظهار کرد: با حمایت دولت تدبیر و امید از صنعت، اقدامات موثری در راستای رفع موانع تولید صنایع مختلف تولیدی و صنعتی انجام شده و 48 واحدصنعتی که قبلا بهره برداری شده بودند و به دلیل تامین مواد اولیه و نقدینگی تعطیل شده بودند مجدداً به چرخه تولید و فعالیت بازگشتند.

وی افزود: احیای مجدد این واحدها کمک بسیاری به رونق اقتصادی استان خواهد کرد و یکی از دغدغه های ما در نشست ها با مدیران واحدهای صنعتی بررسی مسائل مختلف آنها است که در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید مطرح و انجام می شود.

علیخواه ادامه داد: از این تعداد 1 واحد در بخش نساجی، تعداد 2 واحد کانی غیرفلزی، تعداد 25 واحد فلزی، تعداد 7 واحد غذایی، تعداد 10 واحد شیمیایی، تعداد 1 واحد سلولزی و 2 واحد برق الکترونیک با مجوع اشتغال 900 نفر، به چرخه تولید بازگشتند.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی با توجه به حمایت سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران خاطرنشان کرد:  برای ایجاد رونق بیشتر و هرچه بهتر درواحدهای صنعتی و تولیدی استان مشوقات و دستورالعمل های سازمان به صورت برنامه ریزی شده در حال انجام است تا واحدها از آنها استفاده و بهره مند شوند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج