مدیرکل کمیته امداد گیلان از کمک 210 میلیون تومانی کارکنان نیروی انتظامی گیلان برای ساخت مسکن مددجویان زلزله‌زده کرمانشاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، علیرضا محمدی با تأکید بر اینکه تأمین مسکن از نیازهای ضروری برای خانوارهای زلزله‌زده در کرمانشاه است، گفت: کمیته امداد در کنار مسئولان و سایر نهادهای حمایتی ساخت 200 واحد مسکن برای مددجویان زلزله‌زده غرب کشور را با کمک خیران در دستور کار خود دارد.

وی با اشاره به اینکه برای ساخت 200 واحد مسکن ذکرشده نیازمند مشارکت سازمان‌ها و نهادها و آحاد مردم جامعه هستیم، افزود: کارکنان فرماندهی نیروی انتظامی استان گیلان مبلغ 210 میلیون تومان برای کمک به ساخت 14 واحد مسکن مددجویان زلزله‌زده کرمانشاه به کمیته امداد این استان پرداخت می‌کند.

مدیرکل کمیته امداد گیلان گفت:  شماره‌حساب 4790479083 بانک ملت شعبه شهرداری رشت برای دریافت کمک‌های نقدی مردم نیکوکار فعال است و شهروندان می‌توانند کمک‌های غیر نقدی خود را هم به ادارات کمیته امداد سطح شهرستان‌ها تحویل دهند.

محمدی تصریح کرد: پیش‌ از این مردم گیلان 542 میلیون تومان برای کمک به مردم زلزله‌زده کرمانشاه کمک کردند که به‌صورت نقدی و غیر نقدی بوده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج