رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید رجایی اصفهان گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از یکهزار سرباز وظیفه در اصفهان در دوره های فنی و حرفه ای شرکت کرده اند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، احمدرضا منتظری افزود: این مرکز از ابتدای سال تاکنون یکهزار و 460 نفر ساعت دوره آموزش مهارتی برای سربازان وظیفه در استان برگزار کرده است.

وی که در نشست با فرماندهان مرکز آموزش علمی و تخصصی شهید بهشتی ناجا سخن میگفت، اظهار داشت: کمک به تأمین تجهیزات و اجرای دوره های آموزشی و پروژه های پژوهشی در امر مهارت آموزی سربازان وظیفه، ارتقای بهره وری دوره خدمت استفاده از ظرفیت های نیروهای مسلح، استفاده بهینه از اوقات فراغت آنان و فراهم کردن فرصت های شغلی از طریق آموزش در محیط کار واقعی همواره مورد تأکید ما بوده است.

منتظری ارائه آموزش های مهارت محور به سربازان وظیفه را گامی مؤثر در ایجاد زمینه های کسب و کار عنوان کرد و افزود: به منظور توانمند سازی سربازان در دوره خدمت و کسب شرایط اشتغال و کاهش دغدغه آنان برای ورود به بازار کار پس از اتمام دوره سربازی، آموزش های مهارتی با همکاری فرماندهان پادگان های شهرستان اصفهان بصورت گسترده در دستور کار قرار گرفته است.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید رجایی اصفهان گفت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در جهت تولید، اشتغال و ارتقای فرهنگ کار و مهارت آموزی، از ابتدای سال 96 تاکنون بیش از 100 هزار و 460 نفر ساعت آموزش مهارتی برای 1089 نفر دوره از سربازان وظیفه اجرا شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج