با حضور سوارکارانی از شهرستان های گیلان؛ هجدهمین دوره مسابقات سوارکاری شهر شاندرمن برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، هجدهمین دوره مسابقات سوارکاری شهر شاندرمن با حضور سوارکارانی از شهرستان های گیلان در شاندرمن برگزار شد.

فرشاد حاجتی مقدم دبیر هیئت سوارکاری شاندرمن اظهار کرد: این دوره از مسابقات به یاد زلزله زدگان استان کرمانشاه در پیست خطی دیلیک در دو رده بزرگسال و خردسال برگزار گردید، که ۱۲ شرکت کننده از شهرستانهای ماسال، شاندرمن و تالش در آن حضور داشتند.

در این دوره از مسابقات در رده سنی بزرگسال اسب سردار به مالکیت محمدباقر شفیعی و چابکسواری آرمین احمدی از شاندرمن مقام اول، اسب کنار به مالکیت جعفرقوی پنجه‌ و به چابکسواری داریوش شادبهر از اسالم مقام دوم و اسب هیرو به مالکیت شهرام احمدی و چابکسواری علی فلاح از ماسال به مقام سوم دست یافتند.

در رده سنی خردسال اسب رخش به مالکیت بهمن کاظمی و چابکسواری ابراهیم عزیزی از ماسال مقام اول، اسب تارو به مالکیت بهزاد شاملی و چابکسواری داریوش شادبهر از اسالم مقام دوم، اسب هیوا به مالکیت شیرزاد منصوری و چابکسواری مهیار آزاد از پره سر به مقام سوم دست یافتند.

سید محمد باقر شفیعی مسؤل برگزاری این دوره از مسابقات نیز با اشاره به استقبال چشمگیر مردم افزود: ورزش سوارکاری از رشته های مورد علاقه شهروندان گیلانی هست و خواستار حمایت های مسوولین شهر شاندرمن شد تا بتوان این رشته ورزشی را به روزهای خوب خود رساند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج