به منظور تسریع در توسعه و پیشرفت لرستان، شورایی تحت عنوان «شورای راهبردی دانا» تشکیل و اهداف آن ارائه شد.

به گزارش خبرگزاری موج از لرستان، دقایقی پیش در جلسه شورای توسعه راهبردی استان لرستان که با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه خرم‌آباد، استاندار لرستان، رئیس کل دادگستری، رئیس مجمع نمایندگان استان و جمعی از مدیران و اصحاب رسانه در سالن جلسات استانداری برگزار شد، صورتجلسه تشکیل شورای راهبردی دانا به امضا رسید.

استاندار لرستان در خصوص اهداف این شورا گفت: شورای دانا جهت برنامه‌ریزی، سیاست‌گذاری، جلب حمایت سرمایه‌گذاران، هماهنگی در جهت رسیدن به اهداف توسعه‌ای و ایجاد هم‌افزایی در جهت توسعه همه‌جانبه استان لرستان تشکیل شد و از این لحظه آغاز به‌کار کرد.

وی، تصریح کرد: شورای دانا مخفف هم‌گرایی میان دادگستری استان، ائمه جمعه، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و استانداری لرستان است، که اعضای اصلی آن را نماینده ولی‌فقیه، رئیس کل دادگستری، رئیس مجمع نمایندگان استان و استاندار تشکیل می‌دهند.

سید موسی خادمی، ادامه داد: بی‌تردید، با توجه به همدلی میان مسئولین ارشد استان، این شورا می‌تواند نقش بسزایی در توسعه همه‌جانبه لرستان داشته باشد.

خادمی، با اعلام این نکته که شورای راهبردی دانا از امشب کار خود را به صورت رسمی آغاز کرده، تاکید کرد: طبق مذاکرات صورت گرفته، مقرر شد تا ساختار و اهداف این شورا به عرض مقامات کشوری نیز برسد، لذا امیدواریم این طرح در سطح کشور نیز مطرح و اجرایی شود.

استاندار لرستان در پایان از همه دلسوزان استان خواست تا در این مسیر، شورای راهبردی دانا را همراهی کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج