همزمان با دومین روز از آذرماه پائیزی، خرید کتاب در کتابفروشی فرازمند گیلان عطر و رنگ نوع دوستی به خود گرفت و امروز فواید فروش کتاب، به زلزله‌زدگان غرب کشور تعلق می‌گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، طرح پائیزه کتاب همزمان با بیست و پنجمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از ٢٤ آبان ماه آغاز شد.

در نهمین روز از آغاز این طرح و همزمان با روز کتابگردی که با هدف حمایت از نشر انجام می‌شود، مدیران، ناشران و مردم همگام و در راستای ترویج فرهنگ مطالعه ارائه‌گر ایده‌های نو می‌شوند.

در همین راستا، کتابفروشی فرازمند رشت فواید فروش امروز کتاب را به زلزله‌زدگان اختصاص می‌دهد؛ طرح امانت کتاب این کتابفروشی نیز گامی در راستای ترویج فرهنگ مطالعه محسوب می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان نیز صبح امروز همزمان با روز کتابگردی، به‌همراه معاونین فرهنگی و هنری و جمعی از کارشناسان فرهنگی این اداره‌کل در بازدید از کتابفروشی‌های رشت با حضور در کتابفروشی فرازمند و خرید چند جلد کتاب در این طرح نوع دوستانه سهیم شدند.

بر اساس این گزارش؛ طرح پائیزه کتاب با تخفیف ٢٠ درصد برای کتاب‌های عمومی و ٢٥ درصد برای کتاب‌های کودک و نوجوان تا ٢٤ آذرماه جاری در ١٨ کتابفروشی استان گیلان اجرا می‌شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج