امام جمعه سنندج گفت: این بار نیز مسلمانان با اتحاد و همبستگی خود توانستند یکی از غده های سرطانی که برای ضربه زدن بر پیکره اسلام رشد پیدا کرده بود، را شکست دهند.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری موج،ماموستا عبدالرحمان خدایی افزود: خبر پایان سلطه حکومت خودخوانده داعش، سجده شکر را بر مسلمانان واجب کرد و هر اهل ایمانی از شنیدن این خبر ابراز شادمانی می کند.
وی اضافه کرد: در حالی که بسیاری از کشورهای غربی در ظاهر برای شکست داعش در عراق و سوریه حضور داشتند اما در طول این مدت نتواستند ضربات مهم را به این گروه تروریستی وارد کنند.
امام جمعه سنندج اظهار کرد: سرانجام اتحاد و هم صدایی مسلمانان باعث شد این گروه تندرو نتواند در مقابله با اراده مردم مقاومت کند و محکوم به شکست شد.
وی با تبریک این پیروزی به مسلمانان و رهبر معظم انقلاب ابراز امیدواری کرد روشنفکران و روحانیون جهان اسلام، ابعاد مختلف جنایات این گروه بی رحم را تشریح کنند.
ماموستا خدایی گفت: باز نشر جنایات های این گروه و اهداف پوشالی آن می تواند درس عبرتی برای افراد ناآگاه و حمایت کنندگان منطقه ای آن باشد و جهانیان بدانند که برنامه های این گروه تندرو، تفاوت زیادی با دین مبین اسلام دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج