12 اثر تولیدی حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان جهت حضور در هشتمین جشنواره مردمی فیلم عمار به این جشنواره ارسال شد.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری موج ، امین مرادی رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان ضمن اعلام این خبر گفت : جشنواره مردمی فیلم عمار با موضوعات تاریخ معاصر ، فتنه 88، نقد درون گفتمانی، بیداری اسلامی و جهانی، جنگ نرم، اتصاد مقاومتی  و ملت قهرمان از 6 تا 15 دیماه برگزار می شود .

وی افزود در این دوره از جشنواره 12 اثر تولیدی حوزه هنری استان کردستان در بخش های داستانی ، مستند ، پویانمایی و فیلمنامه در این جشنواره حضور پیدا نموده است .

مرادی گفت : در بخش داستانی 5 فیلم « جی ژوان » به کارگردانی اشکان ساعد پناه ، «جابرای نفس تنگ است » به کارگردانی سینا ایوبی ، « اسب» به کارگردانی رسول احمدی ، « نارنجی» به کارگردانی آرمان محمدی، « شمع سرد» به کارگردانی نوید زارع ، دربخش مستند 3 فیلم « شهید محمد سعید توفیقی » به کارگردانی زانیار لطفی در بخش ملت قهرمان  و فیلم های « امید سپید » به کارگردانی جمشید فرجوند فردا و « شهد سنگ » به کارگردانی ستار چمنی گل در این جشنواره حضور یافته اند .

رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی کردستان افزود: در بخش پویانمایی دو اثر « معلق » به کارگردانی خانم آذرمنصوری و «باران های رنگی » ماشااله محمدی به این جشنواره ارسال شده است .

وی تصریح نمود : دو فیلمنامه « انیسه » به نویسندگی مریم البرزی و « صندوق سبز پدر» به نویسندگی زانیار لطفی از تولیدات حوزه هنری استان کردستان به این جشنواره ارسال شده است .

وی جشنواره فیلم عمار را از مهمترین جشنواره های مردمی سینمایی عنوان کرد و افزود: با توجه به موضوعات متنوع جشنواره و پتانسیل های بالای فیلمسازان استان در زمینه تولید آثار متناسب با جشنواره هنرمندان فیلمساز را به حضور در این جشنواره دعوت نمود .

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج