معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: برای تجهیز فضاهای فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد 300 میلیون تومان تخصیص داده شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، سید هادی حسینی قبل از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سفر اینجانب از سفرهای دوره‌ای استانی است که امیدوارم دستاورد خوبی برای استان کهگیلویه و بویراحمد داشته باشد.

وی تصریح کرد:  با استاندار کهگیلویه و بویراحمد راجع به مشکلات فرهنگی استان با هم گفت‌وگو داشتیم و استاندار این استان با این که مدت زمانی زیادی نیست استاندار این استان هستند ولی به حمدالله اشراف زیادی به مسائل فرهنگی استان داشتند.

وی با اشاره به بازدید از مجتمع فرهنگی هنری یاسوج افزود: امروز از این مجتمع با 40 درصد پیشرفت فیزیکی بازدید داشتیم که خوشبختانه روند خوبی داشت.

حسینی ادامه داد: تصمیماتی در زمینه تخصیص اعتبار پروژه فرهنگی هنری یاسوج از محل اعتبارات ملی  و همچنین  پیشرفت‌ها و پیگیری و جدیت بیشتر مسؤولان استانی این پروژه گرفته شد.

وی با بیان این‌که پروژه مجتمع فرهنگی یاسوج یک پروژه ملی است، عنوان کرد: افتتاح این مجتمع کاری ملی است که اگر بتوانیم با همت دولتمردان  و تلاش مسؤولان  به زودی این مجتمع فرهنگی هنری به بهره‌برداری برسد کار بزرگی شده ومکانی مناسب برای برگزاری برنامه ملی و استانی است.

این مسوول با اشاره به تجهیز فضاهای فرهنگی استان عنوان کرد: برای تجهیز فضاهای فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد 300 میلیون تومان تخصیص داده شده است.

وی افزود: تمامی معاونت‌ها عملیاتی و تخصصی 30 درصد اعتبارات حوزه تخصصی خودشان را با استان‌ها تفاهم‌نامه امضاء می‌کنند و به هر استان 30 درصد از سهم ملی از محل برنامه‌های فرهنگی، هنری، مساجد تخصیص داده می‌شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج