مدیرکل کمیته امداد گیلان با قدردانی از کمک های مردم نوع دوست استان به زلزله زدگان غرب کشور به ادامه روند این کمک ها تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، علیرضا محمدی، مدیرکل کمیته امداد گیلان با ابراز همدردی با آسیب دیدگان زلزله اخیر غرب کشور، گفت: مردم نوع‌ دوست گیلان همواره در شرایط سخت در کنار نیازمندان بوده اندو ثابت کرده‌اند که برای کمک به هم نوعان خود از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند و این بار هم بدون هیچ منتی به یاری زلزله‌زدگان غرب کشور شتافتند.

وی با بیان اینکه مردم گیلان 542 میلیون تومان به‌صورت نقدی و غیر نقدی برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه به کمیته‌های امداد این استان اهداء کردند افزود: کمک‌های غیر نقدی مردم گیلان شامل پتو، آب‌معدنی، گاز پک نیک، لحاف و تشک، کنسرو، پوشاک ودیگر اقلام موردنیاز بوده است.

محمدی میزان کمک نقدی گیلانیان به مردم کرمانشاه را مبلغ 40 میلیون و 400 هزار تومان و غیر نقدی را 501 میلیون تومان اعلام کرد و ادامه داد: کارکنان کمیته امداد گیلان هم حقوق یک روز خود را برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه اختصاص دادند.

شایسته ذکر است شماره‌حساب 4790479083بانک ملت شعبه شهرداری رشت برای دریافت کمک‌های نقدی مردم نیکوکار فعال است و شهروندان می‌توانند کمک‌های غیر نقدی خود را هم به ادارات کمیته امداد سطح شهرستان‌ها تحویل دهند و علاوه برآن پایگاه های کمیته امداد برای جمع آوری کمک های مردمی در سطح شهر دایر است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج