استاندار کردستان گفت: شفاف سازی در شهرداری مهم است و باید مردم از آنچه که اتفاق می افتد اطلاع داشته باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، بهمن مرادنیا، شامگاه دوشنبه(29 آبان) در مراسم تکریم و معارفه شهردار سنندج، با تاکید بر اینکه باید سنندج را زیباتر بسازیم، اظهار کرد: امروز برای اینکه به این مهم دست پیدا کنیم باید همه دست به دست هم دهیم تا شاهد شهری زیبا باشیم .

وی ضمن اشاره به اینکه باید با همفکری کردن نابسامانی‌ها را از بین ببریم، عنوان کرد: امروز شهر سنندج حیف است که درگیر مشکلاتی همانند حاشیه نشینی، مشاغل مزاحم، عدم توسعه فضای سبز و ... باشد .

استاندار کردستان با اشاره به اینکه در حل و فصل مشکلات شهر باید همدل باشیم، بیان کرد: شهرداری سنندج باید توجه ویژه‌ای به حق و حقوق نیروهای خود داشته باشد و پرداخت حقوق آنها را در اولویت قرار دهد .

وی تصریح کرد: کار اصلی شهرداری سنندج اعتمادسازی است و با اعتماد کردن می توان کارها را به خوبی انجام داد.

مرادنیا با بیان این مهم که باید مردم در اولویت باشند، خاطرنشان کرد: شفاف سازی در شهرداری مهم است و باید مردم از آنچه که اتفاق می افتد اطلاع داشته باشند .

وی تصریح کرد: شاید در گذشته تغییر و تحولات به درستی صورت نگرفته است اما باید از امروز برنامه محور باشیم و با برنامه حرکت کنیم .

استاندار کردستان ضمن اشاره به اینکه شهر سنندج باید براساس اصول شهرسازی و مهندسی جلو برود، بیان کرد: سازمان شهرداری بر اساس درآمد پایدار باید اصلاح شود و بحث مالی در شهرداری شفاف سازی شود .

وی در پایان با اشاره به اینکه حاشیه‌های شهر سنندج باید در اولویت قرار گیرد، یادآور شد: بدهی هایی که دستگاه های اجرایی نسبت به شهرداری سنندج دارند باید پرداخت آن را در اولویت قرار دهند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج