رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان، ایجاد سازمان فرهنگی در شهرداری سنندج را ضروری و آن را یکی از نیازهای اصلی در مرکز استان فرهنگی کردستان دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام مهدی فرزی شامگاه امروز در مراسم تکریم و معارفه شهردار سنندج، ضمن تسلیت به واسطه فوت شماری از هموطنان در زلزله کرمانشاه، و تبریک فرارسیدن ماه ربیع و مولود خاتم پیامبران، اظهار کرد: دنیا محل گذر و رفت و آمد و نه جای گریه کردن و ایستادن است و همه باید در دنیا خدمت و رسالت خود را انجام دهند تا نسبت به اعمال و رفتارش پاسخگو باشد.

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در استان کردستان افزود: انسان‌ها فارغ از حواشی به هرکس که به آنها خدمت کند، دل می‌دهند و او را تکریم می‌کنند و این از خصلت‌های بارز مردم کردستان است.

وی با تاکید بر اینکه مواجه‌شدن با دنیایی از مشکلات موجود در شهرداری سنندج کار بزرگی است، اذعان داشت: بحران‌های جدی در دوران شهردار قبل وجود داشت و امروز هم شهردار جدید با ایثار و از خودگذشتگی این مسولیت را پذیرفته است.

وی با اشاره به اینکه مایه فخر و مباهات است که تعداد زیادی از پروژه‌های شهری با حضور شهردار سابق انجام شد، خاطرنشان کرد: از دو جنبه باید به شهرداری و مدیریت آن نگریست.

رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان کردستان  به این دو جنبه اشاره کرد و افزود: کوچک کردن سازمان و تربیت نیروهای خبره که دارای همه دانش‌ها و نیروهای توانمند باشد در مجموعه شهرداری برای مدیریت امور شهری موثر است.

فرزی ایجاد سازمان فرهنگی در شهرداری سنندج را  از ضروریات شهرداری مرکز استان کردستان دانست و گفت: این مهم در مراکز همه استان‌های کشور وجود دارد که باید در شهر سنندج به عنوان مرکز استان فرهنگی کشور هم ایجاد شود.

وی در پایان اذعان داشت: مرکز استان کردستان از داشتن سازمان فرهنگی شهرداری محروم است که باید با تلاش متولیان امر به ویژه شورا و شهردار این مهم در استان انجام شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج