شهردار یاسوج برلزوم تشکیل کارگروه مشترک شهرداری یاسوج و دستگاه‌های خدمات‌رسان تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، نستهن مقدم صبح امروز در دیدار با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب  استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به لزوم همکاری آبفای شهری و شهرداری یاسوج اظهار کرد: تعامل و همکاری مستمر با دستگاه‌های خدمات‌رسان یکی از وظائف شهرداری است.

شهردار یاسوج با بیان اینکه چالش‌های مشترک بین دو دستگاه شهرداری و آبفای یاسوج مشخص است، عنوان کرد: یکی از موضوعاتی که باید مد نظر باشد تسریع در بازسای و ترمیم حفاری‌ها و کنده کاری‌ها است و البته  این موضوع تا کنون به خوبی صورت گرفته است.

وی بیان  کرد: تعامل دستگاه‌های خدمات‌رسان مهم‌ترین اصل در بهبود خدمات‌رسانی به شهروندان است و  در این زمینه باید کارگروهی متشکل از دستگاه‌های خدمات‌رسان تشکیل شود.

شهردار یاسوج افزایش حاشیه نشینی در شهر یاسوج را به عنوان یکی از مضلات جدی یاد کرد و گفت:  ساماندهی و بهبود خدمات به حواشی شهرها با مدیریت دقیق و تقویت زیرساخت‌ها  صورت گیرد.

وی همچنین شفافیت در عملکرد و مسائل مشترک بین شهرداری و دستگاه‌های خدمات رسان را ضروری دانست و گفت: توجه جدی به مدل‌سازی شهری و وضعیت حاشیه نشینی در سطح شهرها  از جمله شهر یاسوج لازم است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج