بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری از ۳۰ آبان ماه در محل برگزاری نمایشگاه های اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، در این دوره از نمایشگاه که در فضایی به وسعت 9هزار و 500 متر مربع برگزار می شود؛ یکصد شرکت کننده از استان های اصفهان، تهران، خراسان رضوی و یزد آخرین تولیدات و دستاوردهای خود را در حوزه های کامپیوتر و اتوماسیون اداری به نمایش می گذارند.

تولید محتوا و مالتی مدیا، سخت افزار، نرم افزار، دولت الکترونیک، شبکه های داده و امنیت فضای تبادل اطلاعات، اینترنت، مخابرات، تجارت الکترونیک، ماشین‌های اداری و آموزش و پژوهش مهم ترین عرصه های رقابت این شرکت ها در نمایشگاه اصفهان است.

نکته مهم در این نمایشگاه حضور شرکت های دانش بنیان، دانشگاه های بزرگ کشور و حضور بیش از 15 استارت آپ سراسری در این دوره از نمایشگاه کامپیوتر و تجهیزات اداری اصفهان است که نوآوری ها و کسب و کارهای نوین و نوپای خود را در معرض دید عموم قرار می دهند.

همزمان با این نمایشگاه پنج همایش تخصصی با موضوعات کاربردهای سیستم های تصمیم یار در هوش تجاری، داده های حجیم و تکنولوژی های مرتبط، شبکه های نرم افزار محور و مهندسی ترافیک، تأثیر نقش منیتورینگ و مربی گری در رشد و توسعه کسب و کارهای نوپا، ساختمان های هوشمند در شهر پایدار هوشمند، آشنایی با فناوری کلان داده ها، کاربرد مه داده در مدیریت هوشمند کلان شهرها برگزار می شود.

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و اتوماسیون اداری از 30 آبان ماه به مدت پنج روز کاری از ساعت 15 تا 21 آماده پذیرایی از عموم مردم خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج