فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 47 تن انواع مواد مخدر در این استان کشف شده است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار عزیزاله ملکی گفت: مجموع کشفیات انواع مواد مخدر از ابتدای امسال در هرمزگان به 47 هزار و 500 کیلو رسیده که بیش از 40 هزار کیلوی آن تریاک بوده است.

وی افزود: در بحث مبارزه با مواد مخدر در هرمزگان بسیار جدی هستیم و به طور مستمر در این زمینه فعالیت داشته و تاکنون بیش از 575 دستگاه خودروی حامل مواد مخدر را کشف و ضبط کرده‌ایم.

فرمانده انتظامی هرمزگان با بیان این که در سال جاری سرقت‌های مهم در استان 16 درصد کاهش داشته است، خاطرنشان کرد: در حوزه سرقت‌هایی نظیر تجاوز به عنف 57 درصد کاهش، آدم‌ربایی و گروگان‌گیری 52 درصد و قتل نیز 10 درصد کاهش نسبت به سال گذشته داشته‌ایم.

سردار ملکی در حوزه مبارزه با قاچاق کالا نیز عنوان کرد: از ابتدای امسال 415 میلیارد و 690 میلیون تومان کالای قاچاق در استان هرمزگان کشف شده و 21 فروند شناور حامل قاچاق کالا نیز توقیف شده‌اند و در این زمینه 2 هزار و 412 دستگاه خودروی سبک و سنگین نیز کشف و توقیف شده‌اند.

وی ادامه داد: در این مدت 39 باند بزرگ قاچاق کالا نیز منهدم و حدود 3 هزار و 578 نفر نیز مرتبط با پرونده‌های قاچاق کالا دستگیر شده‌اند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج