مسعود رایگان، باقر مرادی‌فرد، وحید موسائیان و ماهور موسائیان در جمع مردم زلزله‌زده کرمانشاه حاضر شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، روز گذشته، برخی چهره‌های لرستانی سینمای ایران به کمک مردم زلزله‌زده کرمانشاه رفتند.

بر اساس این گزارش، مسعود رایگان و باقر مرادی‌فرد «بازیگران سینمای ایران»، وحید موسائیان «کارگران سینما» و ماهور موسائیان «هنرمند ایرانی و همسر فریدون شهبازیان» با حضور در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه، کمک‌های نقدی و بیش از 3 کامیون اقلام اساسی مورد نیاز را به آسیب‌دیدگان تحویل دادند.

همچنین، هنرمندان لرستانی سینمای ایران با حضور در مهدهای‌کودک موقت مستقر در مناطق زلزله‌زده، لحظاتی شاد و مفرح را برای کودکان آسیب‌دیده فراهم کردند.

هنرمندان لرستان در جمع زلزله زدگان

باقر مرادی‌فرد «بازیگر نقش حاج خلیل در سریال هاتف» در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج، گفت: با توجه به اینکه امدادرسانی به مردم زلزله‌زده اولویت اول بود، لذا طبق مذاکرات صورت گرفته با مسعود رایگان، وحید موسائیان و ماهور موسائیان، تصمیم بر این شد تا ابتدا به منظور تسهیل در روند امدادرسانی دستگاه‌های مربوطه، فضا را برای حضور امدادرسانان خالی، و پس از آن کمک‌ها را به منطقه ارسال کنیم.

مرادی‌فرد، ادامه داد: پس از آن بود که منطقه در شرایط پایدار قرار گرفت و ما به منظور تقویت روحیه آسیب‌دیدگان به‌ویژه کودکان عزیز، در جمع مردم مصیبت‌دیده کرمانشاه و شهرها و روستاهای تابعه حاضر شدیم.

خبرگزاری موج، اقدام شایسته هنرمندان لرستانی سینمای ایران در کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان غرب کشور و ایجاد فضای شور و نشاط در بین کودکان آسیب‌دیده را ارج می‌نهد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج