تیم فوتبال سپیدرود رشت در ادامه مسابقات لیگ برتر کشور عصر امروز دوشنبه 29 آبان در رشت به مصاف ذوب آهن اصفهان می رود.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، دیدار تیم های فوتبال سپیدرود رشت و ذوب آهن اصفهان از مسابقات هفته دوازدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت برگزار می شود و بازیکنان سپیدرود که در دیدار قبلی خود برابر پارس جنوبی جم متحمل شکست شد، مترصد پیروزی مقابل ذوب آهن هستند.

تا پایان هفته یازدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور، تیم ذوب آهن اصفهان با کسب 13 امتیاز در مکان نهم و تیم سپیدرود رشت با کسب 12 امتیاز در مکان یازدهم جدول رده بندی قرار دارند.

علی نظرمحمدی در نشست خبری پیش از بازی با ذوب‌آهن اصفهان اظهار کرد:  فوتبال بازی اشتباهات است هیچ کادر فنی نمی‌تواند جلوی اشتباهات فردی یک بازیکن را از قبل پیش‌بینی کند، هیچ بازیکنی هم نمی‌خواهد اشتباه فردی داشته باشد و همه بازیکنان دوست دارند بهترین کیفیت را داشته باشند.

وی با بیان اینکه حسین کعبی آسیب‌دیدگی‌اش رفع شد و به‌ عنوان کاپیتان فردا بازی خواهد کرد گفت: سپیدرود نیاز به تغییر و تحولات اساسی ندارد بلکه نیاز به ترمیم دارد. دو جای خالی دارد که در نیم‌فصل پر می‌کنیم و ممکن است  با توجه به مسائل انضباطی برخی بازیکنان به سه جای خالی هم اضافه شود و نقاط ضعفمان را با این جذبی‌ها پوشش خواهیم داد.

نظرمحمدی با اشاره به اینکه در همه ۱۱ بازی گذشته سپیدرود شاکله اصلی بازیکنان بومی تشکیل دادند افزود: در هر بازی دست‌کم هفت بازیکن بومی داشتیم. سعی کردیم در سه فصل گذشته از تمام ظرفیت‌های بومی استان استفاده کنیم و اگر بازیکنان بومی در سایر تیم‌ها به‌ویژه دسته اول باشد از آن‌ها استفاده خواهیم کرد و در غیر این صورت غیربومی جذب می‌کنیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج