مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: سامانه الکترونیکی سرویس مدارس که در حال حاضر مراحل آزمایشی خود را طی می کند تا پایان آذر سال جاری به صورت کامل به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، حسین جعفری اظهار داشت: با توجه به اینکه امنیت و سلامت دانش آموزان و تردد آسان و راحت آنها در شهر همواره دغدغه خانواده ها و مورد توجه مدیران شهری است، شهرداری اصفهان درصدد طراحی سامانه الکترونیکی برآمد.

وی بیان کرد: در طول سال تحصیلی اولیاء دانش آموزان با استفاده از این سامانه می توانند بر عملکرد شرکت و راننده ای که سرویس مدرسه دانش آموز را انجام می دهد، نظارت داشته باشند و چنانچه انتقاد یا پیشنهادی دارند، مراتب را در سامانه ثبت کرده تا همکاران ما در سازمان تاکسیرانی آن را پیاده سازی و خودشان به راننده و شرکت امتیازدهی کنند.

جعفری ادامه داد: اولیاء دانش آموزان می توانند به درگاه اینترنتی این سامانه مراجعه، اطلاعات دانش آموز و مدرسه محل تحصیل را وارد کنند تا با محاسبه مسافت منزل تا مدرسه، قرارداد به صورت الکترونیکی تنظیم شود که در نهایت اولیاء می توانند در صورت تمایل قرارداد را امضا کنند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه سامانه الکترونیکی سرویس مدارس که در حال حاضر مراحل آزمایشی خود را طی می کند، تا پایان آذرماه سال جاری به صورت کامل به بهره برداری می رسد، گفت: برای استفاده این سامانه، رانندگان تاکسی سرویس مدارس باید دارای گوشی های هوشمند باشند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج